PREPRAVA SYPKÝCH MATERIÁLOV A KRMOVÍN

Proces prepravy a vakovania krmív pre hospodárske zvieratá je veľmi náročný a vyžaduje si zaškolený personál a maximálnu pozornosť nielen pri samotnej preprave, ale aj pri vykládke, či už návesmi vyklápacími alebo návesmi s posuvnou podlahou, tzv. „walking floor“. Pozrite si toto zaujímavé video a presvedčte sa sami:VYKLÁDKA „WALKING FLOOR„

Pozrite si ukážku vykládky sypkého kŕmneho materiálu návesom „walking floor“, resp. návesom s posuvnou podlahou:VOZOVÝ PARK

Prepravu sypkých materiálov a krmovín realizujeme hlavne v Slovenskej republike, následne v okolitých krajinách ako Česko, Poľsko, Maďarsko. Vozidlový park tvorí: 1 ks Mescedes – náves s posuvnou podlahou, 2ks Scania – náves vaňa s adaptérom, 2ks Scania – náves s posuvnou podlahou a 1ks DAF – náves s posuvnou podlahou.Vozidlá sú poistené v zmysle dohovoru CMR na hodnotu 300 tisíc EUR, u vnútroštátnej prepravy na hodnotu 75 tisíc EUR. Naša spoločnosť je certifikovaná a používa systém riadenia kvality ISO 9001:2015.

Stredisko  ponúka tiež exportné a importné vyťaženie sklápacích  návesov a návesov s posuvnou podlahou pre externých dopravcov. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na nižšie uvedené kontakty.

Vyklápacie súpravy


Vyklápacie návesy majú objem ložnej plochy 40 – 55 m³, s užitočnou hmotnosťou 24 – 27 ton. Sú značiek SCHMITZ a PANAV. Niektoré súpravy sú vybavené adaptérom pre vakovanie sypkého materiálu. Návesy s posuvnou podlahou tzv. „walkingfloor“  sú značiek BODEX a KRAKER.FotogalériaPRACOVNÁ DOBA:

pondelok – piatok 7:00 hod. – 17:00 hod.

KONTAKT:

ÚSEK PREPRAVY SKLÁPACÍMI VOZIDLAMI